איך מתנהל תהליך גישור גירושין?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לפני שנים עמדתם ביחד מתחת לחופה והאמנתם שזה יהיה לתמיד? ראיתם את עצמם לעד ביחד אך בפועל היום אתם כבר מבינים שזה לא מה שיקרה? אם התחלתם לדבר על גירושין בהחלט כדאי שתחליטו איך אתם עושים זאת, והגיע הזמן לדעת: דיונים אינסופיים בבית המשפט זו כבר מזמן לא הדרך היחידה לפרק את החבילה.

דיון בקשר לכסף

למה כדאי לבחור בהליך של גישור?

רוב הזוגות שבוחרים להתגרש עושים זאת כי הם לא מצליחים לשמר את הזוגיות ולחיות טוב ביחד, אך זה לא אומר שהם לא אוהבים זה את זו. יתרה מכך, רבים מאיתנו מגיעים להבנה שהזוגיות פשוט נגמרה אך זה בפירוש לא אומר שנרצה להתחיל לפגוע זה בזו. זה נשמע לכם מוכר? רוצים להתגרש אך חשוב לכם לעשות את זה בדרך אנושים ויפה? לא רוצים להיגרר עכשיו להליך אינסופי? אם כך, דעו שהפתרון עבורכם הוא גישור. תהליך של גישור יכול לחסוך לכם לא רק זמן ועוגמת נפש, אלא גם לא מעט עלויות, אז למה לא לנסות זאת? תמיד תהיה לכם אופציה לבחור בסופו של דבר בהליך גירושין אחר, כך שאין לכם מה להפסיד.

אל מי פונים?

כמובן שכאשר מדברים על הליך כזה של פרידה יש לבחור כמה שיותר מהר מגשר גירושין, שכן בסופו של דבר הוא איש המקצוע שינהל את ההליך כולו. חשוב להבין שאומנם, מצד אחד, להליך כזה יש אווירה של שיחה בסלון, אך מצד שני, בסופו של התהליך תצטרכו לחתום על הסכם וגם להחתים אותו בבית המשפט. לכן יש לבדוק בשבע עיניים אל מי אתם פונים, כי מה שבטוח זה שאם תפנו אל מגשר מקצועי ומנוסה, הסיכוי שלו לעזור לכם יהיה גדול יותר. מבחינת ההליך עצמו כדאי שתתכוננו לחוויה שכוללת בערך 6 פגישות, הכול תלוי בכם ובנכונות שלכם ללכת זה לקראת זו. לא בכל הרגעים תרגישו בנוח ובנעימים בהליך כזה, אך מצד שני, זה תמיד עדיף על דיונים בבתי המשפט.

כמה זה עולה?

ממש כפי שכל אדם שמכיר עסק ורוצה לקבל שירותי ייעוץ לעסקים רוצה להבין כמה זה עולה, כך טבעי שגם כל זוג שמתגרש רוצה לדעת לאיזו הוצאה כלכלית הוא נכנס. זה מאוד תלוי ביכולת שלכם להגיע להבנה, להסכמה ולפשרה, אך זה גם תלוי, כמובן, בשאלה מי יהיה המגשר שלכם. לכן אנחנו כן מציעים לכם לדבר עם כמה אנשי מקצוע שיוכלו ללוות את התהליך הזה ולברר מי מהם ייתן לכם את השירות הכי טוב שאפשר במחיר הכי נמוך. גירושין זה כבר מזמן לא משהו שחייב להפוך להיות סיוט, כי בסופו של דבר זה בסך הכול סגירת פרק בחיים. אל תשכחו שאם תיפרדו מהר ובצורה יפה תוכלו להתחיל את פרק ב’ בחייכם מהר יותר, אז למה אתם מחכים?

תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
הזמנת שירות בלחיצת כפתור
חוקי מנעולנים – כל המידע

מדי פעם, ובעיקר בעתות של מעבר דירה, אנו זקוקים למנעולן. בין אם לצורך החלפת צילינדרים, או לטובת שכפול מפתחות. ישנם גם מקרים פחות  חביבים, בהם נתקענו מחוץ לדירה או לאוטו

למאמר המלא »