רשלנות רפואית בסרטן הלבלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סרטן הלבלב הוא סוג סרטן שאינו נפוץ. למעשה, בין המחלות הסרטניות השונות, סרטן הלבלב הוא המחלה הסרטנית הקשה ביותר לאבחון. לדאבוננו, מדובר בסוג סרטן שקשה מאוד להילחם בו וסיכויי השרידות אינם גבוהים.

ישנם פרמטרים שונים, אשר הרפואה מאמינה כי הם עשויים לגרום לסרטן הלבלב. החשופים יותר לסרטן הלבלב, הם מעשנים, גברים ומעל גיל 45. כמובן שהמטען הגנטי תמיד תופס את משקלו במשוואה. אם במשפחת האדם יש היסטוריה של סרטן הלבלב, הוא יהיה בקבוצת-אוכלוסייה עם נטייה לחשיפה מוגברת למחלה. גילוי מוקדם של כל מחלה תמיד יכול לסייע רבות בהחלמה מאותה מחלה. במידה וגילו אצלכם סרטן הלבלב, חס ושלום, חובה עוד היום ליצור קשר עם עורך דין רשלנות רפואית. זאת, בצמוד לטיפול רפואי כמובן. בין בסימפטומים שאדם עשוי לחוש, הם קשיים בבליעה ובעיות עיכול, בחילות, הקאות, איבוד משקל ללא סיבה, כאבי בטן עליונה ועוד.

 

על מה ניתן לתבוע רשלנות רפואית?

לעולם אל לנו להרים ידיים או לוותר על התקווה. אמנם סרטן הלבלב הוא סוג סרטן קשה מאוד, אך ישנם אנשים אשר שורדים גם את מחלה זו. הפרוגנוזה של סרטן הלבלב תשתנה בהתאם למיקום של הגידול בגופו של האדם.

עוד המשפיעים על פרוגנוזת הגידול, הם גודל הגידול, זמן האבחון ועוד. כאמור, אחד הפרמטרים שקובעים את חומרת המחלה הוא זמן גילוי הגידול. במילים אחרות, ככל שהגידול יתגלה מוקדם יותר, כך הסיכויים לשרוד את המחלה הם גבוהים יותר. במידה ואדם חש כי מחלתו התגלתה בשלב מאוד מאוחר, מה שמנע ממנו לקבל את הטיפולים הרפואיים הנכונים, אכן ניתן לתבוע רשלנות רפואית בסרטן הלבלב.

 

 

רופא עם סטטוסקופ ועטים

 

 

התבצעה רשלנות רפואית בגילוי סרטן הלבלב?

בעת תביעת רשלנות רפואית, חובה תמיד להסתייע בשירותי עורכי דין מומלצים בלבד. עורך דין מומלץ לרשלנות רפואית יישב אתכם לפגישת ייעוץ, בה למעשה אתם תעברו יחדיו על המסמכים השונים, על הבדיקות ועל כל מה שקשור בגילוי המאוחר של הגידול ו\או המחלה, ההסתבכות של המחלה וכדומה. הארכת החיים של החולה תלויה רבות בגילוי מוקדם של המחלה, וישנה חשיבות גדולה בהסרה המוקדמת של הגידול.

סרטן הלבלב הוא סוג סרטן שאנשים רבים אינם שורדים אותו, אך לעולם אל לכם להרים ידיים. גורמי סיכון נוספים הקשורים לסרטן הלבלב, הם למשל סכרת והשמנת יתר. במידה ואדם חולה במחלת הסכרת או נוטה להשמנה, תמיד יש לבצע את המעקבים הרפואיים הנכונים והמתאימים. במידה ואתם מרגישים כי הרופא התרשל במילוי תפקידו או היה יכול לגלות את המחלה הרבה יותר מוקדם, צרו קשר עם עו”ד רשלנות רפואית.

תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
הזמנת שירות בלחיצת כפתור
חוקי מנעולנים – כל המידע

מדי פעם, ובעיקר בעתות של מעבר דירה, אנו זקוקים למנעולן. בין אם לצורך החלפת צילינדרים, או לטובת שכפול מפתחות. ישנם גם מקרים פחות  חביבים, בהם נתקענו מחוץ לדירה או לאוטו

למאמר המלא »