10 סיבות לביצוע התחדשות עירונית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מתלבטים לגבי ביצוע התחדשות עירונית בבניין שלכם? ובכן, להלן 10 סיבות לביצוע.

התחדשות עירונית – תהליך אפקטיבי אשר לו שורה של יתרונות

בעשור האחרון ניתן להבחין כי מדינת ישראל כמו גם משרד השיכון מקדמים ביתר שאת את נושא ההתחדשות העירונית, מתוך מטרה לתת מענה למצוקת הדיור החריפה בערים רבות בישראל, ובעיקר באזורי ביקוש. למעשה, ניתן לראות כי בעשרות ערים ברחבי הארץ מתקיימים פרויקטים של פינוי בינוי כמו גם תמ”א 38, כאשר חשוב לזכור כי מדובר בפרויקטים של התחדשות עירונית בעלי השלכות משמעותיות, וזאת לאור העובדה כי פינוי בינוי כולל יציאה מהדירה למשך תקופה ומתן אפשרות להשכרת דירה עד להכנת הדירה החדשה, ואילו בפרויקט של תמ”א 38 לרוב מדובר בעבודת תחזוקת מבנה כמו גם בנייה של שניים-שלוש קומות נוספות. דיירים רבים מתלבטים בשאלה האם מדובר בפרויקט אפקטיבי ומשתלם, ובדיוק לשם כך ביקשנו מהמומחים של חברת התחדשות אשר נחשבת לחברת יזמות הבנייה המובילה בישראל להעניק  10 סיבות לביצוע התחדשות עירונית, ולהלן הפרטים:

Hans / Pixabay
  1. איכות חיים – התחדשות עירונית מהווה הזדמנות מצוינת לשיפור איכות החיים, וזאת בשל העובדה כי תוכלו לקבל דירה חדשה לחלוטין או לחילופין בבניין מחודש עם מעלית, חנייה תת קרקעית ושורה ארוכה של תוספות.
  2. בטיחות – חיזוק הבניין במסגרת התחדשות עירונית הוא חיוני, בעיקר בשל העובדה כי רבים מהמבנים בישראל נבנו ללא תו תקן ועתידים לחוות נזק עצום כתוצאה מרעידת אדמה. לכן, להתחדשות עירונית חשיבות עצומה מבחינת היתרון, מה שמהווה יתרון בעבור כל דייר.
  3. עלייה בשווי הדירה – בניין אשר עובר התחדשות עירונית יכול לזכות את בעליו בעלייה משמעותית בשווי הדירה, לעיתים בעשרות אחוזים. לכן, מדובר באופציה כלכלית מצוינת בעבור כלל דיירי הבניין.
  4. ממ”ד – בנייה של ממ”ד היא חיונית במציאות ביטחונית לא פשוטה, ולכן מדובר ביתרון משמעותי אשר יאפשר לכם לקבל ממ”ד.
  5. מעטפת מקצועית – התחדשות עירונית מאפשרת לכם לקבל ליווי אישי של אדריכלים, מהנדסים וכן מומחים לבנייה אשר מעניקים מעטפת מקצועית החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע.
  6. מגורים באזורי ביקוש – לאור הפריחה בפרויקטים של התחדשות עירונית,תוכלו לרכוש באזור ביקוש דירה אשר עברה תמ”א 38 אשר היא משופצת לחלוטין.
  7. מרפסת – בפרויקט של התחדשות עירונית תוכלו לקבל מרפסת גדולה אשר תאפשר לכם לשהות בנוחות, כמו גם מקומות אחסון נוספים אשר חיונים בעבור כל דייר.
  8. תשתית – פרויקט התחדשות עירונית מאפשר לחזק את התשתיות של הבניין והסביבה: חשמל, גז, ביוב ועוד.
  9. שטחים ירוקים – בכל פרויקט של התחדשות עירונית נעשית חשיבה מעמיקה על שטחים ירוקים, כדוגמת פארקים כמו גם צמחייה מתאימה.
  10. פתרון מצוקת דיור – פרויקט התחדשות עירונית מהווה את הדרך הטובה ביותר לפתרון מצוקת הדיור.
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
הזמנת שירות בלחיצת כפתור
חוקי מנעולנים – כל המידע

מדי פעם, ובעיקר בעתות של מעבר דירה, אנו זקוקים למנעולן. בין אם לצורך החלפת צילינדרים, או לטובת שכפול מפתחות. ישנם גם מקרים פחות  חביבים, בהם נתקענו מחוץ לדירה או לאוטו

למאמר המלא »