חוזה העבודה בין בעל הדירה לבין קבלן השיפוצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חשוב מאוד לערוך חוזה עבודה בינכם ובין קבלן השיפוצים בכל סוג של שיפוץ, בין אם מדובר בשיפוץ קטן או בשיפוץ גדול. באמצעות חוזה עבודה מסודר קבלן השיפוצים יודע בדיוק מהי העבודה המוטלת עליו, ואילו מהעבר השני אתם תדעו בדיוק מה אתם מקבלים ללא משוא פנים.

באמצעות האתר שלנו שיפוצים פלוס תוכלו למצוא מבחר ענק של בעלי מקצוע שישמחו לספק לכם מהשירותים שלהם. בנוסף דרכנו תוכלו להוריד הסכם עבודה מפורט, כך שכל מה שיהיה עליכם לעשות זה למלא את הפרטים החסרים ולהחתים את קבלן השיפוצים. כך שאתם לא צריכים לשבור את הראש או להיכנס אל מקומות שאינכם מכירים מספיק.

חוזה מסודר

מהם הפרמטרים החשובים ביותר בחוזה עבודה בין בעל דירה לקבלן שיפוצים?

ראשית כל הדבר החשוב ביותר שאסור לכם לשכוח להכניס לחוזה זה משך זמן העבודה. קבלני שיפוצים רבים נוטים להבטיח זמני עבודה אטרקטיביים על מנת למשוך לקוחות בתחילת הדרך, אך בפועל זמן השיפוץ מתארך – ואתם כמובן יוצאים אלה שמפסידים. לכן חשוב מאוד שתקבעו זמן מוסכם עליכם ועל הקבלן, ואותו כמובן אתם מכניסים לחוזה העבודה בצורה גלויה ומוצהרת.

אלמנט נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא האחריות של הקבלן בזמן העבודה וכמובן גם לאחריה. גם אם ראיתם בעבר עבודות שונות שביצע הקבלן לשביעות רצונכם, אסור לכם ליפול במלכודת הזאת. תבהירו לקבלן כבר מתחילת הדרך שאם יגרם נזק לדירה כתוצאה מהשיפוץ או שהשיפוץ לא יהיה בדיוק לשביעות רצונכם – האחריות היא עליו ולא עליכם כפי שברוב המקרים מנסים לעשות.

ומה עם כסף אתם שואלים? זוהי בהחלט עוד נקודה חשובה שצריך לתת עליה את הדעת. אתם צריכים לסכם עם הקבלן את העלות הכוללת של השיפוץ מבעוד מועד על מנת שלא תקבלו הפתעות לא נעימות ככל שעבודת השיפוץ תתקדם. לכן תכניסו כבר בחוזה את העלות המוסכמת עליהם ועל הקבלן, ותבהירו בצורה חד משמעית כי אינכם מוסיפים עוד כסף.

רק קבלנים מנוסים ומיומנים כאלה שבטוחים ביכולות שלהם יסכימו לערוך אתכם חוזה עבודה מסודר. כך תוכלו להבטיח כי איש המקצוע שחתמתם מולו על הסכם העבודה הוא איש מקצוע מנוסה, כזה שיספק לכם את התמורה הטובה ביותר. לא מעט קבלני שיפוצים יסרבו לערוך מולכם חוזה עבודה מסודר על מנת שלא להתחייב, אך אל תתפשרו על כך!

תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
הזמנת שירות בלחיצת כפתור
חוקי מנעולנים – כל המידע

מדי פעם, ובעיקר בעתות של מעבר דירה, אנו זקוקים למנעולן. בין אם לצורך החלפת צילינדרים, או לטובת שכפול מפתחות. ישנם גם מקרים פחות  חביבים, בהם נתקענו מחוץ לדירה או לאוטו

למאמר המלא »