חוזה העבודה בין בעל הדירה לבין קבלן השיפוצים

תוכן עניינים

חשוב מאוד לערוך חוזה עבודה בינכם ובין קבלן השיפוצים בכל סוג של שיפוץ, בין אם מדובר בשיפוץ קטן או בשיפוץ גדול. באמצעות חוזה עבודה מסודר קבלן השיפוצים יודע בדיוק מהי העבודה המוטלת עליו, ואילו מהעבר השני אתם תדעו בדיוק מה אתם מקבלים ללא משוא פנים.

באמצעות האתר שלנו שיפוצים פלוס תוכלו למצוא מבחר ענק של בעלי מקצוע שישמחו לספק לכם מהשירותים שלהם. בנוסף דרכנו תוכלו להוריד הסכם עבודה מפורט, כך שכל מה שיהיה עליכם לעשות זה למלא את הפרטים החסרים ולהחתים את קבלן השיפוצים. כך שאתם לא צריכים לשבור את הראש או להיכנס אל מקומות שאינכם מכירים מספיק.

חוזה מסודר
חוזה מסודר

מהם הפרמטרים החשובים ביותר בחוזה עבודה בין בעל דירה לקבלן שיפוצים?

ראשית כל הדבר החשוב ביותר שאסור לכם לשכוח להכניס לחוזה זה משך זמן העבודה. קבלני שיפוצים רבים נוטים להבטיח זמני עבודה אטרקטיביים על מנת למשוך לקוחות בתחילת הדרך, אך בפועל זמן השיפוץ מתארך – ואתם כמובן יוצאים אלה שמפסידים. לכן חשוב מאוד שתקבעו זמן מוסכם עליכם ועל הקבלן, ואותו כמובן אתם מכניסים לחוזה העבודה בצורה גלויה ומוצהרת.

אלמנט נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא האחריות של הקבלן בזמן העבודה וכמובן גם לאחריה. גם אם ראיתם בעבר עבודות שונות שביצע הקבלן לשביעות רצונכם, אסור לכם ליפול במלכודת הזאת. תבהירו לקבלן כבר מתחילת הדרך שאם יגרם נזק לדירה כתוצאה מהשיפוץ או שהשיפוץ לא יהיה בדיוק לשביעות רצונכם – האחריות היא עליו ולא עליכם כפי שברוב המקרים מנסים לעשות.

ומה עם כסף אתם שואלים? זוהי בהחלט עוד נקודה חשובה שצריך לתת עליה את הדעת. אתם צריכים לסכם עם הקבלן את העלות הכוללת של השיפוץ מבעוד מועד על מנת שלא תקבלו הפתעות לא נעימות ככל שעבודת השיפוץ תתקדם. לכן תכניסו כבר בחוזה את העלות המוסכמת עליהם ועל הקבלן, ותבהירו בצורה חד משמעית כי אינכם מוסיפים עוד כסף.

רק קבלנים מנוסים ומיומנים כאלה שבטוחים ביכולות שלהם יסכימו לערוך אתכם חוזה עבודה מסודר. כך תוכלו להבטיח כי איש המקצוע שחתמתם מולו על הסכם העבודה הוא איש מקצוע מנוסה, כזה שיספק לכם את התמורה הטובה ביותר. לא מעט קבלני שיפוצים יסרבו לערוך מולכם חוזה עבודה מסודר על מנת שלא להתחייב, אך אל תתפשרו על כך!

עורך דין חדור מטרה
התייעצו עם עורך דין

עולם המשפט הוא לא מקום שכדאי להיכנס אליו ללא אוטוריטה מקצועית. התחום המשפטי הוא לרוב מסובך ומורכב, ולכן יש להיעזר בדמות המשפטית המתאימה. לקבלת סיוע משפטי והעצה הנכונה ביותר – השאירו פרטים עכשיו!

מידע נוסף
סכסוכי שכנים

רוב האנשים חיים בבתים משותפים ולכן לכל אחד מאתנו יש לא מעט שכנים. זה נכון על אחת כמה וכמה בבניינים הגבוהים שלאחרונה צצים בכל פינה

אילו מסמכים משפטיים צריך בהשקעת נדל"ן

בשעה טובה, בחרתם להשקיע בנדל״ן. לאחר שחיפשתם רבות, מצאתם סוף סוף את השקעת חלומותיכם ואתם מוכנים ונרגשים לקראת סגירת העסקה. אך חשוב לזכור, עכשיו מתחיל

חוקי נדל"ן שחשוב להכיר לפני ביצוע עסקה

עסקאות נדל"ן כפופות למגוון רחב של חוקים לאומיים. ברוב המקרים הדרישות הקבועות בחוקים הלאומיים משתנות ממצב אחד למשנהו, ומסיבה זו, חשוב מאוד להבין את החוקים

5 עובדות חשובות על קניית דירה

רכישת דירה כרוכה בהערכה מקיפה של שיקולים פיננסיים, שיקולים פיזיים, שיקולים משפטיים, מיקום ותכנון לעתיד. למרות שהתהליך עשוי להיראות מרתיע, הבנת העובדות הרחבות הללו יכולה לעזור לקונים פוטנציאליים לגשת להחלטה בביטחון ובבהירות רבה    1. המחיר הראשוני עשוי להשתנות ראשית, הבנת ההשלכות הפיננסיות והיערכות בהתאם היא חשובה ביותר.

קרא עוד »