חוות דעת רפואית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חוות דעת רפואית היא חיונית ביותר למעסיקים אשר רוצים לבדוק את כושר העבודה של העובדים העתידים, כמו גם במקרה בו העובד נפגע. כיצד תוכלו גם אתם לקבל חוות דעת רפואית ממומחה?

חוות דעת רפואית בעבור מעסיקים

חוות דעת רפואית מהווה את אחד הכלים החשובים ביותר בעבור כל מעסיק, וזאת על מנת לבדוק את העובד בטרם קבלתו לעבודה. מדובר בכלי משמעותי ביותר אשר יכול לעזור למעסיקים רבים לקבוע את מידת הכשירות של העובד, כמו גם בכדי לבחון מצבים בהם העובד נפגע בעת עבודתו או בעת תאונה או לאור הליך רפואי אשר בגינם נגרם נזק בכשירותו של העובד לעבודה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי חוות דעת רפואית בעבור מעסיקים צריכה להתקבל רק מרופא מומחה אשר עובד כרופא פעיל, בעל מומחיות ספציפית בתחום כמו גם יכול לעמוד מאחורי חוות הדעת, גם במידה והוא נאלץ להעיד בבית המשפט. לאור העובדה כי במדינת ישראל מוגשים מדי שנה מאות תביעות בנוגע לרשלנות רפואית כמו גם נגד מעסיקים בגין תאונות עבודה, חוות דעת רפואית מהווה משקל משמעותי ביותר, הן בעבור גורמי הממסד והן בעבור מעסיקים.

לחיצת ידיים

 פורום רופאים – מגוון של אפשרויות

באמצעות חברת פורום רופאים תוכלו לקבל רופא מומחה מתאים כמו גם ייעוץ ראשוני אשר כולל כתיבת חוות דעת רפואית, קביעת אחוזי נכות כמו גם ליווי מקצועי רפואי לכל אורך התהליך. השרות הזה ניתן בעבור מקרים של רשלנות רפואית, אובדן כושר עבודה, הערכת העובד בטרם קבלתו לעבודה כמו גם התמודדות מול גורמי הממסד הכוללים את בתי החולים, חברות הביטוח כמו גם המוסד לביטוח לאומי. למעשה, על מנת לבסס תביעת רשלנות רפואית כמו גם נזקי גוף ישנה חשיבות עליונה לקבלה של חוות דעת רפואית מרופא מומחה, אשר הוא הגורם המוסמך היחיד אשר יכול לקבוע האם אכן יש עילה לתביעה, כמו גם האם אכן יש צורך לקבוע אחוזי נכות בגין אובדן כושר עבודה. בחברה מועסקים מיטב הרופאים אשר להם ניסיון של שנים רבות בתחום, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי חוות הדעת אותה תקבלו תהיה חוות דעת אובייקטיבית.

שירות חדשני אשר מאפשר שקט נפשי

באמצעות השירות חברת פורום רופאים תוכלו לממש את זכיותיכם המלאות, הן בעבור מעסיקים והן בעבור עובדים. מדובר בפלטפורמה חדשנית אשר מאפשרת לקבל שקט נפשי, וזאת לאור ניסיונם הרב של הרופאים אשר מועסקים בחברה ומעניקים את חוות הדעת המשפטיות הטובות ביותר, כמו גם מהימנות. על כן, אנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום דרך האתר בכתובת https://www.forum-md.co.il או דרך מספר הטלפון 073-2291332 לצורך קבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות, וכך גם אתם תוכלו להצטרף למאות המעסיקים והעובדים אשר קיבלו חוות דעת רפואיות מקצועיות ומבוססות.

תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
הזמנת שירות בלחיצת כפתור
חוקי מנעולנים – כל המידע

מדי פעם, ובעיקר בעתות של מעבר דירה, אנו זקוקים למנעולן. בין אם לצורך החלפת צילינדרים, או לטובת שכפול מפתחות. ישנם גם מקרים פחות  חביבים, בהם נתקענו מחוץ לדירה או לאוטו

למאמר המלא »