ויזה לארה”ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוצאה של ויזה לארה”ב היא תהליך מורכב אשר מצריך זמן ומאמץ. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי כיום ישנה דרך להימנע מהוצאה של ויזה – וזאת ע”י הוצאה של אזרחות פורטוגלית. להלן כל הפרטים החשובים ביותר.

ויזה לארה”ב – קושי אדיר בעבור ישראלים

הוצאה של ויזה לארצות הברית מהווה ללא ספק כאב ראש לא קטן בעבור עשרות אלפי ישראלים אשר רוצים לבקר במדינה העצומה הזו, הן למטרת טיול והן למטרות עסקים. למעשה, ממשלת ישראל מנסה לקדם בשנים האחרונות רפורמות רבות אל מול הרשויות האמריקאיות, וזאת על מנת להקל על התהליך אשר עלול לקחת זמן רב. למעשה, התהליך עצמו מורכב מאין ספור שלבים, כאשר בכל שלב אנו עלולים להיפסל, מסיבות כאלו ואחרות. לרוב, הסיבה לפסילה להוצאת ויזה תהיה טעות טכנית לאור בעיה במילוי הטפסים, כמו גם במידה והתגלה כי שיקרתם באחד השלבים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ניתן להקל בצורה משמעותית על התהליך באמצעות ליווי של חברה מקצועית, או באמצעות הוצאה של דרכון אירופי, במידה ואתם זכאים לכך.

כרטיסים

הוצאה של דרכון פורטוגלי – הדרך שלכם להגיע לארה”ב ללא ויזה

הוצאה של דרכון פורטוגלי הפכה לדרך הטובה ביותר בעבור ישראלים להיכנס לארה”ב, כמו גם ליהנות ממגוון יתרונות של דרכון אירופי אשר מקנים אפשרות להיכנס למדינות כמו ארה”ב כמו גם אוסטרליה, מבלי להידרש להוציא ויזה. למעשה, מדובר באחד הפרמטרים הבולטים ביותר אשר מקנים הזדמנות חד משמעית בעבור ישראלים אשר יש להם שורשים מיהדות פורטוגל לקבל אזרחות ודרכון פורטוגלי, ובכך להיכנס לארה”ב מבלי לעבור את התהליך המייגע של הוצאת ויזה, אשר בלא מעט פעמיים מסתיים בעוגמת נפש רבה כתוצאה מאיסור כניסה למדינה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הוצאה של דרכון פורטוגלי, ע”פ המומחים של חדשות פורטוגל מחייבת עבודה עם חברה מקצועית לתחום, וזאת לאור הביקוש האדיר אשר חווה ממשלת פורטוגל מאלפי בקשות המוגשות מדי יום, כמו גם על מנת לעבור את התהליך בצורה אפקטיבית ובליווי אישי.

קבלת דרכון פורטוגלית – באמצעות ליווי של חברה מקצועית

כאמור, לקיחה של חברה מקצועית יכולה לעזור באופן מיטבי בעבור אלו אשר מעוניינים לקבל אזרחות פורטוגלית, ובכך להיכנס לארה”ב ללא צורך בקבלת ויזה. אולם, חשוב לזכור כי יש לא מעט חברות אשר עוסקות בתחום ולכן חשוב לבחור בחברה אשר מתמחה בתחום ולה ניסיון של שנים רבות, כמו גם שיעור הצלחה גבוהה בביצוע התהליך. על כן, מומלץ לבצע חקר שוק מבין החברות השונות ולבדוק איזו חברה היא הטובה ביותר, כמו גם כזו אשר יכולה להציע הצעת מחיר טובה ומתאימה בעבור קבלת הליווי האישי כמו גם המקצועי של עו”ד לצורך ביצוע ההליך. למידע נוסף, אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר בכתובת https://portugalisrael.com

תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
הזמנת שירות בלחיצת כפתור
חוקי מנעולנים – כל המידע

מדי פעם, ובעיקר בעתות של מעבר דירה, אנו זקוקים למנעולן. בין אם לצורך החלפת צילינדרים, או לטובת שכפול מפתחות. ישנם גם מקרים פחות  חביבים, בהם נתקענו מחוץ לדירה או לאוטו

למאמר המלא »