כל החוקים אודות מעשנות בשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מעשנות בשר הפכו כבר מזמן מטרנד חולף למוצר שהגיע כדי להישאר ולשנות את תרבות צריכת הבשר כפי שאנחנו מכירים אותה. העישון עוטף את הבשר בארומות וטעמים שלא הכרנו, ונותן לאוכל נפח אחר שעוד לא יצא לנו לחוות. למי מכם שאוהב בשרים מעושנים, לא צריך יותר לחפש אחר המסעדות או חברות הקייטרינג שמספקות בשר מעושן, אלא יכול להצטייד בעצמו במעשנות בשר מעולות שיעשו את העבודה מהבית שלכם. אבל לפני שתרוצו להצטייד במעשנות בשר, צריך להכיר את כל החוקים אודות מעשנות בשר – מה מותר, מה אסור ואיך תנהגו איתה בזהירות יתרה.

 

מעשנות בשר בתוך הבית? נשמע לי מוזר

אז קודם כל כדי לעשות סדר ולהיות ברורים נדגיש ונאמר מראש – מעשנות בשר אסור להפעיל בתוך הבית, אלא רק בשטח שחיצוני לו. כלומר, אם מתחשק לכם לבחור לכם מבין מעשנות בשר את האחת שתתאים לכם, קחו בחשבון שתצטרכו להציב אותה במרפסת גדולה, בחצר או בגג.

 

כל החוקים אודות מעשנות בשר

אז מעשנות בשר בסופו של דבר הן כלי שמפיץ עשן והן עובדות לאורך זמן ארוך כדי שהעישון יהיה מורגש ואפקטיבי. ומה זה אומר? זה אומר דבר מאוד פשוט – זהירות היא שם המשחק כאן.

בעוד זהירות ובטיחות בתחומים אחרים מגיעים בגדר המלצה, במקרה של מעשנות בשר החוקים הם מאוד ברורים – זהירות ובטיחות הם המפתח לשימוש בהן, ואם לא תנהגו לפי החוקים תמצאו את עצמכם מסכנים את עצמכם וגם אחרים. תצטרכו לשמור כאן על הניקיון של המעשנה כדי שתוכל להמשיך לעשן בצורה נקייה ואיכותית, לנקז את הנוזלים והלכלוכים המצטברים בה, להרחיק את האנשים שמסביבה מרחק סביר ממנה למניעת שאיפת עשן והימנעות מכוויות, שכן מעשנות בשר הופכות לוהטות בעת הפעולה.

 

איך בוחרים מעשנת בשר?

מעשנות בשר הן מוצר שמגיע בכמה וכמה דגמים, לכן תצטרכו לפני שתבחרו לעצמכם מעשנת בשר להבין מה הצרכים שלכם, כמה מקום פנוי יש לכם כדי להעמיד אותה בחצר וגם מה התקציב שלכם. לאחר שתאספו את כל הנתונים האלו, תוכלו לבחור בין עשרות מעשנות בשר שקיימות בשוק.

 

כמה עולה לקנות מעשנות בשר?

היות והדגמים והסוגים הם רבים כל כך, בהתאם גם טווח המחירים משתנה. כך, לדוגמה, ניתן למצוא מעשנות בשר מקצועיות במחירים של 1,400 ש”ח ו-1,500 ש”ח, וכן ניתן למצוא מעשנות בשר מקצועיות יותר, גדולות יותר ובעלות טכניקות עישון מתקדמות יותר במחירים של 9,900 ש”ח. כמובן שקיימות גם מעשנות בשר שמחירן הוא בין לבין, כמו למשל מעשנות בשר מקצועיות בעלות של 4,200 ש”ח, מעשנות בשר מקצועיות בעלות של 3,499 ש”ח ועוד.

בכל מקרה, לא משנה באיזו מעשנת בשר תבחרו, חשוב לקנות מותג מוכר עם כל תעודות הבטיחות והאישורים המתאימים להפעלת המעשנה. תהנו ובתאבון!

תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
הזמנת שירות בלחיצת כפתור
חוקי מנעולנים – כל המידע

מדי פעם, ובעיקר בעתות של מעבר דירה, אנו זקוקים למנעולן. בין אם לצורך החלפת צילינדרים, או לטובת שכפול מפתחות. ישנם גם מקרים פחות  חביבים, בהם נתקענו מחוץ לדירה או לאוטו

למאמר המלא »