מה הוא העונש המירבי על החזקת קוקאין

תוכן עניינים

מי מכם שמעורים בכל הנוגע להתנהלות בעניינים פליליים בארץ שנוגעים להחזקה וצריכה של סמים, וודאי יודעים שמדובר במצבים שמקבלים עליהם עונשים לא קלים. אנו ידענו זאת בעצמנו, אך לא היה לנו ברור מהם העונשים המרביים של כל סם.

לכן, החלטנו לצאת בסדרת מדריכים מקיפה שבדקה באופן מעמיק מהו העונש המרבי של כל סם שנצרך או מוחזק בארץ. במדריך זה התמקדנו בהחזקה של קוקאין, ואנו מזמינים אתכם לקרוא את השורות הבאות כדי לקבל את המידע המעמיק בנושא.

 

תכירו את האנשים שבזכותם הגענו למסקנה

אם אתם קוראים את המדריכים שלנו באופן קבוע, אתם בטח יודעים שאנו קוראים לא מעט מאמרים ומחקרים שנערכו בנושאים שעליהם אנו צפויים לכתוב. הפעם, היינו צריכים לצאת אל השטח כדי להבין מה המצב שם. לכן, נפגשנו עם אנשים שונים שנתפסו בארץ לאחר שהחזיקו בקוקאין.

הגענו אל אותם אנשים לאחר שכתבנו פוסט בפייסבוק שנוגע לנושא זה. להפתעתנו, פנו אלינו מעל ל – 5 אנשים שונים שביקשו לסייע כדי להעלות את המודעות בנושא ולהביא להפחתה בשימוש ובהחזקה של הסם הקשה. זו ההזדמנות להודות להם על הליווי. שכן, בזכותם, תעלה המודעות החשובה שמי יודע? אולי היא תביא לשינוי.

 

מה העונש הצפוי על החזקה של קוקאין?

מרבית הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך הנוכחי ישבו בכלא זמן ממושך. כך שבעצם, פגשנו אותם לאחר שהם התחילו בהליך שיקום. אתם וודאי מצליחים כבר להבין מבין השורות כי זהו העונש המרבי שצפוי להם. הרי תנאי מאסר נחשבים לחמורים ביותר בארץ.

רגע לפני שנמשיך, ראוי לציין בפניכם כי מדובר בעונש שניתן להפחתה משמעותית. היו מי שציינו שהסתייעו בגורמים מהאתר הבא: plili.org.il שבזכותם, המאסר שלהם התקצר.

 

מה העונש המרבי על החזקה של קוקאין?

מבירור מעמיק שערכנו בנושא אל מול אותם גורמים, התברר לנו שמי שסחר בקוקאין בכמות של מעל 0.3 גרם צפוי לעמוד לדין על סחר. העונש על מצב שכזה צפוי להיות כ – 3 שנות מאסר. במידה ואדם נתפס עם כמות גדולה מזו, הוא צפוי לקבל את העונש המרבי שעומד נכון לרגע כתיבת מילים אלו על 20 שנות מאסר!

 

החזקתם או סחרתם בקוקאין? כדאי שתמצאו עורך דין מומלץ

אם החזקתם בקוקאין או שסחרתם בו מעל הכמות המותרת, כדאי שתפנו בהקדם לברר פרטים אודות עורך דין מומלץ בתחום. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שיש מי שייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. כדי שתוכלו להגיע אל עורך דין טוב, אנו ממליצים לקרוא חוות דעת ברחבי הרשת בפלטפורמות הבאות:

  • לשונית גוגל ביקורות
  • דפי אינסטגרם
  • קבוצות פייסבוק

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהו העונש המרבי על החזקה של קוקאין ואיך ניתן להפחית אותו. אנו מאחלים לכם בהזדמנות זו בהצלחה בהמשך.

קוֹקָאִין

עורך דין חדור מטרה
התייעצו עם עורך דין

עולם המשפט הוא לא מקום שכדאי להיכנס אליו ללא אוטוריטה מקצועית. התחום המשפטי הוא לרוב מסובך ומורכב, ולכן יש להיעזר בדמות המשפטית המתאימה. לקבלת סיוע משפטי והעצה הנכונה ביותר – השאירו פרטים עכשיו!

מידע נוסף
האם זה חוקי לרכוש סיאליס ללא מרשם

שיפור האון הגברי הוא משאת נפשם של רבים. אקט מיני שיכול להימשך יותר ויותר, להביא את הגירוי לשיא ולשפר את מערכת היחסים הזוגית, הוא מטרה

חוקי מנעולנים – כל המידע

מדי פעם, ובעיקר בעתות של מעבר דירה, אנו זקוקים למנעולן. בין אם לצורך החלפת צילינדרים, או לטובת שכפול מפתחות. ישנם גם מקרים פחות  חביבים, בהם

שינוי עילת סגירת תיק

במאמר זה נסביר על עילת סגירת תיק חקירה ועל האפשרות לשנותה. על מנת למנוע בלבול ואי הבנה, נבהיר כי כאשר מדובר במאמר זה על רישום

מה זו זכות השתיקה?

נחקר שהוא חשוד ולא עד זכאי לזכויות שונות ובהן זכות השתיקה. במאמר הבא נסביר מה המשמעות של הזכות הזו, מתי כדאי להשתמש בה ומדוע צריך