האם ניתן לבטל פסילת רישיון?

תוכן עניינים

בתקופה האחרונה אנו עדים ללא מעט שאלות שעולות בפורומים שונים ברחבי הרשת. שאלות אלו עוסקות בעיקר על ענייני תעבורה. בעקבות העלייה במספר השאלות, החלטנו לצאת עם סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתאפשר לכל אחד לקבל את הפרטים הדרושים. מדריך זה הוא ה – 4 בסדרה והוא יעסוק בבירור מעמיק אודות האפשרות לבטל פסילת רישיון. הישארו אתנו ותגלו אם מדובר בעניין אפשרי או חלום.

 

הרקע לכתיבת המדריך

עבור מי מכם שלא קראו את 3 המדריכים הקודמים, כדאי לציין כי אתם לא צריכים להשלים את המידע שצוין בהם. שכן, כל מדריך עסק בנושא אחר, למשל:

  • חיפוש עורך דין מומלץ בתחום התעבורה
  • בירור על הזכויות שלכם בכל הנוגע לנהיגה בשכרות
  • העונשים הצפויים בחוק על שיחת טלפון במהלך נהיגה

המדריך הנוכחי נכתב תוך סיוע מטעם גורמים חיצוניים שמבינים דבר או שניים בביטול של פסילת רישיון וזו ההזדמנות להודות להם על הליווי. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להוביל למודעות בתחום.

 

אז אפשר לבטל פסילה של רישיון?

מבירור מעמיק שערכנו בנושא, התברר לנו שיש אפשרות להגיש ערעור על פסילה של רישיון. הערעור לא מחייב שתקבל בסופו של דבר הודעה על ביטול הפסילה, אבל הוא מאפשר לכם לנסות ולקבל את הרישיון שלכם בחזרה. אם אתם צריכים לעבור הליך שכזה, כדאי שתסתייעו בשירותיו של עו"ד תעבורה אילון אורון שמוכר מאוד בתחום זה ויש לו לא מעט הישגים בביטול הליך של פסילת רישיון עבור נהגים רבים.

 

מה חשוב שתדעו על ביטול ההליך?

מלבד העובדה החשובה ביותר שכבר ידועה לכם (שאין זה אומר שתקבלו בוודאות את הרישיון שלכם בחזרה), אתם גם צריכים לדעת שההחלטה על ביטול מתקבלת בכותלי בית המשפט וההחלטה תתקבל רק לאחר שיעברו על המקרה שלכם. מקרים חריגים שבהם אירע מוות לנפגע בתאונה שאתם גרמתם, כנראה לא יובילו אתכם לקבל את הרישיון בחזרה בקרוב, אבל מקרים קלים יותר, עשויים להוביל לשינוי ההחלטה המדוברת.

 

חשוב שתסתייעו בעורך דין מומלץ

אם אתם רוצים את הרישיון שלכם בחזרה, אתם צריכים להסתייע בשירותיו של עורך דין מומלץ. כזה שיש לו ניסיון רב בתחום. כדי שתוכלו להגיע אל עורך דין שעונה על דרישה זו, אתם צריכים לערוך חיפוש מקיף באמצעות אחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • גוגל
  • אינסטגרם
  • פייסבוק

כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מגיעים אל גורם מקצועי שאפשר לכמה נהגים בעבר לקבל את הרישיון שלהם בחזרה תוך הגשת ערעור לבית המשפט.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת האם ניתן לבטל את פסילת הרישיון שלכם ואם כן – איך. כעת, יש לכם את כל המידע המקיף בתחום, כך שנותר לכם למצוא עורך דין טוב שילווה אתכם. שיהיה בהצלחה!

שלילת רישיון

עורך דין חדור מטרה
התייעצו עם עורך דין

עולם המשפט הוא לא מקום שכדאי להיכנס אליו ללא אוטוריטה מקצועית. התחום המשפטי הוא לרוב מסובך ומורכב, ולכן יש להיעזר בדמות המשפטית המתאימה. לקבלת סיוע משפטי והעצה הנכונה ביותר – השאירו פרטים עכשיו!

מידע נוסף
עורך דין תעבורה בתל אביב

נושא התעבורה מקבל משמעות רבה בבתי המשפט, זאת לאור הגברת האכיפה והענישה של בתי המשפט, וזאת על מנת להרתיע את הציבור  עורך דין תעבורה בתל

מהי אחריות בעל הרכב בתאונת דרכים

תאונת דרכים היא חוויה קשה לכל המעורבים. היא מערערת באופן חד את תחושת הביטחון העצמי, והופכת את הנסיעה בכבישים לחוויה מטלטלת ומפחידה. כאשר מדובר על